TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 934 herë

Titulli : Golf 4 tdi 2003

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

viti -2003 , 1.9 tdi(di) 96 kw-131ps, posedon 5 qelsa (2 qelsa normal orginal me telekomand , 2 qelsa per bllokad nen vollan fabrikisht ,1 qels si rezer nese humbin 2 qelsat kryesor me to mund te vozitet deri 70 km), vetura eshte ardh nga jasht ktu e kem doganu dhe regjistru ka edhe 7 muj regjistrim , vetura nuk eshte peng ne asnje bank mundeni me vertetu ku te doni eshte ne emer tim personal . Vetura ka tavanin e zi ekstra nga golfat tjer , gomat e dimrit jan thujse te reja 2013 sava ,ne pergjithsi vetura eshte krejt full ekstra dhe ngjedje te rregullt mundeni me vertetu . Vetura vozitet shum pak vetem ne vikend dhe eshte gjithmon e garazhuar.\n\nQmimi 5000 i padiskutushem hiq per ma lir mos thirr hiq . Ndrrim nuk bajm , ju lutem vetem blers serioz 045 633 168

SHPALLJET TJERA