TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.11.2015, Në orën: 23:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 468 herë

Titulli : Ipet banes e rre me qera ne Prishtine MATI 1

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Pa mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Ipet banes me qera.Mati I te banesat e princeshes.E sapo ndertuar.Me mobilie dhe pa mobilie.Kati i IV. Ashensor,rryme,uje shtepiak 24 ore.

SHPALLJET TJERA