TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 02:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2825 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi GOAL Model 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi GOAL Model 2007
vetura eshte me gjitha opcionet e duhura. Klima Radio CD DVD Navi SD-kart Ulse me Ngrohje Senzora te Parkingut dhe shum qka tjeter. eshte i posa ardhur nga Gjermanija dhe eshte pa (DOGAN). tani ka 207.000 Km origjinal me liber te servisit eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike per me shum informta kontakto
Kontakto +37744158170 + Viber
Kontakto 09:00 --- 23:00

SHPALLJET TJERA