TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 02:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1363 herë

Titulli : VW GOLF VII 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 75,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

VW GOLF VII 1.6 TDI, full opcion i doganuar

VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale

Nxemje ne Sedile, Senzora parkimi para e mas

Sistemi qe parkohet vet dhe tregon anash

Tempomat, Komanda ne timon, Cd radio

Navigacion me Tauschscreen, WEBASTO, etj etj.

2 qelsa, libra te servisit, i ardhur nga gjermania

i doganuar, fellne 16

044-453-505

049-859-859

044-479-440

SHPALLJET TJERA