TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1455 herë

Titulli : Mercedes Benz S320 CDI

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2004

Përshkrimi

AKTION !!!PER MUJIN NENTOR VLEN !!!!!
JAM PRONAR I DYT,MAKINEN KAM QE 6 VITE
Mercedes-Benz S320 CDI
I ardhur nga Austria ( pa dogan pa homologim )
Viti : 09.2004
Kubikazha : 3222 cm3
235 PS
Kilometrazha : 251.000km
Cilinder : 6
Valvula per Cilinder : 4 ( gjithsej 24 Valve )
Hargjimet (l-100km) : extra urban 100km ( 6.1l-7.2l) , qytet 100km ( 10.4l-13.8l) , Autostrad 100km ( 6.2l-7.4l), mesatarja 100km ( 9.1l)
Transmetuesi :Automatik
KlimaTronic,
Senzora Parkingu para dhe mbrapa,
Navigacion,
Tempomat,
Blueetoth,
Kontroll stabiliteti (ABS, ESP),
Airbag per te gjithe pasagjeret,
Dritaret me hapje Elektronike,
Uleset lekur elektronike dhe me ngrohje.
Mbyllje qendrore,
Timon hidraulik,
2 Celesa...
2 PAR GOMA,DIMER/VER
Full Opcione
MAKINA GJINDET NE,BRODOSAN TE OPOJES
MAKINEN MUNDENI ME KONTROLLU KU TE DESHIRONI JU
Pres Bleres Serioz
Info : 049-648-730 Viber : +41 76 606 70 23

SHPALLJET TJERA