TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2116 herë

Titulli : MERCEDES C220 CDI 6 MUAJ RKS

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES MERCEDES C220 CDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMT E VOGLA POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN,GJAMAT ME RRYM,PASQYRE ME RRYM,4 GOMA TE REJA REGJISTRIM 6 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA