TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1490 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI FULL EKSTRA

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES AUDI A3 2.0 TDI SPORT BEK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,KARRIGAT GJYSME LIKUR,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,FELLNE ME GOMA TE MIRE REGJISTRIM 10 MUJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA