TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2431 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Çmimi : 13,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK (8 SHPJECI)VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2009 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,NAVIGACION,FELLNE ME 4 GOMA TE REJA REGJISTRIM 3 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723

SHPALLJET TJERA