TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1065 herë

Titulli : AUDI A6 2.7 TDI QUATRO

Çmimi : 9,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2006

Përshkrimi

AUDI A6 TDI QUATRO 2.7
E DOGANUAR DHE E REGJISTRUAR
NE GJENDJE TE SHKELQYESHME
tel
VIBER 044249808


TEL 044100188

SHPALLJET TJERA