TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3254 herë

Titulli : VW Golf 3 dizel

Çmimi : 1,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Vjollcë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1996

Përshkrimi

Shitet Golfi 3 , i sapo ardhur nga Gjermania , i Qlajmruar Me Dokumentacion Te Rregullt.Golfi Posedon 4 Dyr , Ngjyr e Kaltert , Vitprodhimi 1996 , 1.9 TDI Automatik , Hidraulik , . Komforin e Ka t Rujtne , , Klim Nuk ka ,Abs Osht ,Centrall Nuk ka ,
Gumat i Ka Tdimrit Te Reja .Krovi i Qelet NELT Me pull , Golfi Osht Ne gjendje te rregullt Perfekte i shternguar ne trrapa , Armortizera Podin e ka te Ruajtur . Minjaqi i Punon Perfekt Pa Kurrfar Problemi .Golfi Nuk Osht Vozit Nkosov As Nuk Vozitet . Qmimi i Pa diskutushem Ju Lutem Mos Thirrni Per Me Lirë ,
Boj Ndrrim Perparsi ndrrimi ka Golfi 2sh ,Vitprodhimi 88 e Te nalt 4 Dyrsh , Me RKS , Normal Qe Ka Regjistrim ,Dizell Ose Benzin . Po Ashtu Dhe Vetura Tjera Qe Me Konvenon Me RKS Normal.
Me Ndrrim Ka Tjeter Qmim . Thirrjet prej 08:00 Deri ne 22:00 Mramje .

SHPALLJET TJERA