TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1347 herë

Titulli : Audi A3 2.0 TDI Sportback 2004

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Audi A3 2.0 TDI Sportback 2004 6-shpejtesi
pamje S-Line Model Amerikan
viti i prodhimit 11.2004
rexhistrim rks deri 01.2016
i ruajtur dhe ne gjendje perfekte
serviset e kryera me rregull
setin e menjaqit(korp,llamell,cilinder,zamajc) te nderruar gjithashtu edhe setin e rripit dhamzor
ndezje me buton
2 qelesa
fellga alumin 18"
abs,esp,airbag,mbyllje qendrore,

mundesi ndrrimi me BMW 3 e90 2007-
tel viber : +37744796194

SHPALLJET TJERA