TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2027 herë

Titulli : BMW 740 gjendje perfekte 6 muj rks

Çmimi : 4,444 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 745

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 1996

Përshkrimi

Bmw 740 gjendje shum shum te mir
Motorr 4.0 v8 benzin ngjendje te mir
Fellne 18 ngjendje tshkelqyer
Regjistrim 6 muj
Xhama te zi dhe elektronik
Pasqyre elektronike
Radio me 6cd
Sensora parkingu para dhe mbrama
Karrgia me lekur dhe memorje para dhe mas +me nxemje para dhe mas
Etj etj..
Ndrrim i mundshem
Viber +37745648820

SHPALLJET TJERA