TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.11.2015, Në orën: 03:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1199 herë

Titulli : Opel Astra

Çmimi : 6,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 104,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitetet: Opel Aster 1.7 (Diezel).

Vetura gjindet në gjendje dhe fuksion të (Shkëlqyeshme),me kariseri dhe struktur të ruajtur dhe të mirëmbajtur + Fellne Origjinale.

Vetura posedon gjashte (6) shpejtësi me rikferc si dhe posedon extra pull shtypëse për vozitje sportive me mbi shkrimin SPORT

Vetura është regjistruar për herë të parë në Kosovë nga un si dhe është e përdorur dhe e vozitur si vetur personale.

Vetura ka regjistrim deri 21/08/2016 (Një Vitë),+ servisimin,
Kilometrazh të kaluar (KM) 104,475.
Shum Ekonomike ne shpenzime 5.5L në 100 Kmh.

Vetura ka ngjyrë metalike e ndikuar nga nuancat klimatike merr ngjyr të qelur metalike në koh të nxeta si dhe merr ngjyr metalike të mbyllurë në kohë me të reshura.

Bartja e pronësis bëhet sipas procedurave legjitime (Noterit).
Çmimi; 6.250€.
Kompromis në çmim vetëm me blerës serioz.
Phone contakt 044 703 475
contakt vetëm në Viber + 377 44 986 222

Fotografit janë të bëra extra për shpallje nga vetura në shitje
Opel Aster 1.7 (Diezel).

SHPALLJET TJERA