TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1383 herë

Titulli : BMW X5 3.0 XDrive

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Bmw X5 3.0 dizel
negjendje perfecte shum i ruajtun si brenda dhe jasht
fellne te modelit te ri te x5, goma te reja
km te garantuara...Full extraaa...

SHPALLJET TJERA