TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1131 herë

Titulli : Renault Clio 1.2

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Clio

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2006

Përshkrimi


Renault Clio 1.2 Benzinë ne gjendje shume te mire teknike dhe optike,
- RKS deri me 16.09.2016
- Klime
- Komanda ne timon
- Xhama me rryme
- Dyer 4
- Benzinë -
- Goma te reja M+S
- Karrige ISOFIX etj...
Kontakt Viber: +37745466644

SHPALLJET TJERA