TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1402 herë

Titulli : VW Golf 7

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

VW Golf 7 1.6 Tdi komfortline
Bixenon dritat
parking sezor para dhe mrapa
parkassist parkohet vet
klimatronik
senzor dritave
drita te mjegulles hallogena para
senzor shiut
senzor pasqyre
startstop
autohold
xhamat e eresuar mrapa fabrikisht
importuar nga Gjermania
me dogane te paguar

SHPALLJET TJERA