TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1200 herë

Titulli : VW GOLF 4 TDI

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet golfi ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vjet , asht sport TDI (DI) 2 te kuqe 4 motion 131 PS , armatizerat sport , karrikat recaro , fellnat sport original 16 original te VW , ka gomat e reja dimer ver ka navi pasqyret extra krom , shum i paster nga brenda ashtu dhe jasht

SHPALLJET TJERA