TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1935 herë

Titulli : URGJENT VW TIGUAN 1VJET REXHISTRIM 049-132-896

Çmimi : 13,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 202,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes VW Tiguan 2.0 TDI, 4x4 140ps, viti prodhimit 2008, 202846km te kalume. Me senzora mbrapa,ka panoram,drita bixenon aktive,sistemi mekanik kunder vjedhjes ZEDER.Sistemi bluetooth Volkswagenit, karikat me nxemje, edhe qe eshte ma merensi ka librezen me faktura të pagume te servisit te autorizuar për VW në Kosovë, Porshe Kosova edhe Baki(ka edhe fatura tjera). Regjistim edhe 1vjet. Guma te dimrit dhe të verës te reja viti 2013.
Kontaktoni 049-132-896

SHPALLJET TJERA