TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 439 herë

Titulli : Banes me qira ne Dragodan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshohet banesa me qira te banesat e tregtise ne dragodan afer komunes banesa eshte ne katin e trete dhe ka nje dhome te fjetjes sallonin me kuzhine banjon dhe nje ballkon e mobiluar komplet

044-361-782
049-349-305

SHPALLJET TJERA