TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 00:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1642 herë

Titulli : MERCEDES BENZ S 420 CDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 420

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 4200

Viti : 2007

Përshkrimi

Ngjyra zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
Opsione : klimatronik dy zonale , timon sport , komandat ne timon ,
shpejtsit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , mbajtsin e distances DISTRONIC , navigacion GPS TV HD ,
kameren e nates NIGHTVISION , , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa ,bordkopjuter , abs , esp ,
airbag , dritat BI XENON , kamer mbrapa , driatret elektrike ,
mbyllje elektrike , radio CD , fellne 19 . etj FULL OPSIONE
Viti 2007 , km 1900000Për më shumë: Tel +386 49 400 503

SHPALLJET TJERA