TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1118 herë

Titulli : MERCEDES C180, V.P 98 BENZIN

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 180

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1998

Përshkrimi

Vetura eshte shum e mirmbajtur si jasht ashtu edhe brenda ka hargjime minimal dhe punon perfekt si ne plin poashtu edhe ne benzin per info
044 646 465

SHPALLJET TJERA