TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1131 herë

Titulli : VW Polo 1.2 I Ardhur Nga CH

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes.
polo 1.2 Benzin
Viti 2004 Model 2005
Km 2300000 Me Liber Te Servisav
I Ardhur Nga Zvicra (CH)
Xestra
Airbag
Abs
Centrall
Klima
Esp
Mbeshtetse Dore
Radio Me Kaset Dhe Me CD
Goma Te Reja Michelin Etj.

SHPALLJET TJERA