TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1466 herë

Titulli : ËSHTË SHITUR - MERCEDES C200 CDI, AVANTGARDE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

MERCEDES C klas 200-220 CDI, AVANTGARDE, i doganum

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Cd Radio, Komanda ne Timon, Tempomat, Bordkompjuter, Shiber, sedilet me rrym, etj etj.

Vetura esht ne gjendje shum te mir dhe te ruajtne,

Posedon Libra te servisit, me daten 25.09.2015 servisi i fundit ne servis te autorizuar Mercedes ne Gjermani, posedon 2 qelsa

i ardhur nga Gjermania, i doganuar

SHPALLJET TJERA