TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1051 herë

Titulli : VW TIGUAN 2.0 TDI -09 i posa ardhur dhe i doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne sedile, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, 2 qelsa, libra te servisit etj etj.

Ne gjendje shum te rujtne mrenda edhe jasht, po ashtu ne gjendje teknike shum te mir

049-859-859
044-440-479
044-453-505

SHPALLJET TJERA