TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1273 herë

Titulli : VW GOLF IV 1.9 TDI me DI te kuqe, AUTOMATIK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Vetura Posedon: Klimatronik dy zonale, ESP, Navigacion, cd Radio, xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Libra te servisit, 2 qelsa Etj etj, vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne, mund ta kontrolloni ku te doni, vlen te ceket qe nuk esht ndonj hipotek apo kredi perkthimi menjeher

045881080

049859859

SHPALLJET TJERA