TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1587 herë

Titulli : Shes Opel Corsa C 2005 Viti Shum e Ruajtur

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Opel Corsa Model me i avansuar i corsa c model twinsport , vetura esht e ruajtur posedon 4 dyer , ka shpenzime 4.5 l 100 km , ka full opcione model i fundit i corsa , ka pamje shum t bukur esht shum komod .
Posedon :Klim,abs,esp,srs,gjama elektronik,
Drita t mjeglles para dhe mbrapa ,
TEL 049 830 611 viber +38649830611

SHPALLJET TJERA