TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 02:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1966 herë

Titulli : Mercedes 200

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 200

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1988

Përshkrimi

Shes mercedes benz 2.0 dizel i Rixhistruar ne Rks. Vetura posedon centrall abes servo alarm goma dhe fellne te reja shum ne gjendje te mir teknike poashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA