TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.11.2015, Në orën: 02:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1123 herë

Titulli : Audi A4 TDI`

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A4 TDI ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
- 6 Marshe
- Klimatronik dyzonale
- Komanda ne timon
- Tempomat
- Senzora
- Xhama me rryme
- RKS 31.07.2016
- Karriga elektrike
- Air Bag
- Child Lock
- Fellne alumini te AUDI's
- Goma te mira MICHELIN
Kontakt Viber: +37745466644

SHPALLJET TJERA