TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.11.2015, Në orën: 18:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1452 herë

Titulli : BMW 320 D FULL EXTRA RKS -2002

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Përshkrimi

BMW 320D

VITI I PRODHIMIT : 2001

NGJYRA : E KALTER METALIKE

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

I REXHISTRUAR DERI NE SHKURT 2016
GOMA TE REJA
KLIMATRONIK
ESP
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE

QMIMI : 5300 EURO

TEL : 044 165 069 / 045 593 543 B L E N D I

PRES BLERES SERIOZ

GJINDEMI NE PRISHTINE AFER HEKRARIS " ISMETI " DRAGODAN

SHPALLJET TJERA