TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.11.2015, Në orën: 18:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1476 herë

Titulli : VW Golf 4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Golf 4 74 kw 101 pees
Viti 2003 pa dogan
Pacifik i sapo ardhur nga gjermania
Dhe osht ne gjendje shum te mir.

SHPALLJET TJERA