TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.11.2015, Në orën: 20:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 466 herë

Titulli : Shes Passat 1.9 TDI-DI tkuqe

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes passatin 1.9 TDI-Di tkuqe
Automatik tiptronik
Me navigacion gjendje perfekte
Ngjyr hiri
Karrika me nxemje
Me rexhistrim dhe me dy par goma per ver edhe dimer

SHPALLJET TJERA