TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.11.2015, Në orën: 21:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 396 herë

Titulli : Puma

Çmimi : 50 €

Kategoria : Artikuj Sportiv

Përshkrimi : Puma nike air jordan jan Orgjinal shum pak te perdorura thuajse te reja, pres bleres serioz dhe ky esht qmimi i fundit. Faleminderit! Tel+viber Online

SHPALLJET TJERA