TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 03:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1470 herë

Titulli : Mercedes E 220 CDI W211 Model 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi


Shitet Mercedes E 220 CDI ( PA DOGAN )
110 KW -- 150 PS Automatik - Tiptronik
Vetura eshte me gjitha Opcionet e Duhura. Eshte e posardhur nga Gjermanija dhe eshte ne gjendje shum te mir eshte dora e par 206.000 km me Liber te servisit + 2 Qelsa , Eshte shum shum i paster brenda dhe jasht per me shum informata
Kontakto 044158170
+38649599883 <<< Edhe Viber
Kontakto 09:00 -- 23:00

SHPALLJET TJERA