TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 03:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1846 herë

Titulli : Bmw 318ci e46 2002

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 183,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

Bmw 318ci 2.0 benzin 148ps m-paket fabrikisht i punuar ekstra ne zvicerr ngjyra e zez 50% fellne 18" body kit & interior m3 dmth jasht dhe brenda osht komplet m3 regjistrim 10 muaj , qmimi i diskutushem numri i telefonit 045-60-60-10 gabim osh 044 kerkojm falje per gabim.

SHPALLJET TJERA