TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 13:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 378 herë

Titulli : Shes ose ndrroj me iphon

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shitet ose ndrroj telefoni shum i mir dhe shum i rujtemsi ka 1 muj se ekom maren ndrrin boj me iphon 5

SHPALLJET TJERA