TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 14:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 310 herë

Titulli : Shes ose ndrroj LEAGOO

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes LEAGOO SHum i mir qe 3 jav e kom mar ne gjendje te shkelqyshme shum i rujtem dhe shum pak i perdorun boj edhe ndrrim me iphon 5 mund te kontaktoni edhe ne viber +377-45-621-116

SHPALLJET TJERA