TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.11.2015, Në orën: 19:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1332 herë

Titulli : VW GOLF 4 TDI -02

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet golfi ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vjet kerri është sport tdi (DI) me dy te kuqe 131 ps 4 motion armotizerat sport karrikat recaro sport fellne 16 original te VW me goma te reja dimer ver ka navi pasqyret extra crom shum i paster nga brena ashtu dhe jasht , pres blerës serioz
thirrjet mund te beni nga ora 8:00 e mengjesit , deri ne 22:00 te mbremjes.

SHPALLJET TJERA