TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 04:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1413 herë

Titulli : Auto Fellne "EDI" Vushtrri.

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Pika 1 ALF "EDI" Bëjm Shitjen / Blerjen Ndrrimin e Auto Fellneve si dhe riparimi , Ngjyrosjen , Gdhendjen me CnC "BRISK", Drejtimin, Montimin dhe Ballansimin. Pika 2ALF "EDI" Gjendet ne Prishtin ne Qagllavic per ball "Migros Mobile" ne Auto Sallon "BESI".

SHPALLJET TJERA