TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 12:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1516 herë

Titulli : AUDI A4 DIESEL

Çmimi : 11,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes Audi 'A4' - 2.0 TDI FullPacket, ne gjendje te perkryer, pa asnje verejtje, modeli Highline, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

KM te garantume, posedon liber servisi me histori...

Dogana e paguar.....i rexhistruar RKS

* Viti: 12.2008, ( i shitur per here te pare ne vitin 2009 )
* Modeli me i avansuar i Audi A4 -
* Motori: 2.0 TDI- Diesel ( model i ri )
* Ndërruesi i Shpejtesive: Manual, 6 Shpejtesi + R
* Ngjyra: Hiri Metalike
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Navigacion
* Klimatronik dy zonale
* Xhamat e erresuar
* Bluetoth
* Karrikat me nivele
* AUX Pack
* ABS
* ESP
* Drita te kthesave
* Servo
* Airbag
* Drita cristal me larje dhe me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret palohen, jane me kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Crom paket brenda dhe jashte
* AUDI MP3 multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Mbeshtetese te dores para dhe pas
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht te AUDI-së 16 "
* 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda
* Tre çelësa fabrikisht

* Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 5 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 5.7 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 4.5 l/100 km

Audi eshte FullPacket, per cdo gje eshte 100% i sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 044 389 309 dhe 045 508 005

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA