TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 12:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1661 herë

Titulli : BMW 530 D

Çmimi : 7,799 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes - BMW E60, ne gjendje te perkryer, 530 D, Seria 5, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

Dogana, Homologimi dhe Kontrolla teknike te paguara, e rexhistruar RKS

CMIMI I FUNDIT PER CASH !!!

* Modeli me i avansuar i BMW-së- 530 D
* Motori: 3.0 DIESEL
* Ndërruesi i Shpejtesive: Automatic - TIPTRONIC
* Viti i prodhimit: 2004
* Ngjyra: Hiri Metalike me llajsne CROM
* Interieri: Lekure
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale
* Navigatorè
* Webasto
* Frigorifer
* Tempomat
* Xenon - BiXenon
* Drita te kethesave
* Karrikat Elektronike
* Karrikat Lekurè
* Tepacirat Lekure
* Timon Multifunksional
* Bluetuth
* Xhama e erresuar
* ABS
* ESP
* Servo
* Aux
* Airbag
* Drita Cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret me kontroll elektronik, me ngrohje dhe palohen
* Crom paket brenda dhe jashte
* BMW multi CD Radio Navigator
* Alarm Fabrikisht të BMW-sé
* Bllokade kunder vjedhjes
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar
* Halogenka para dhe pas
* Fellne Fabrikisht te BMW-sè 17 "
* 4 Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda

Eshte modeli me i avansuar i ketyre veturave!

Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 6.2 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 7 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 6.7 l/100 km

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme si interieri i brendeshem ashtu edhe pamja e jashtme, nuk ka nevojè pèr asnje investin ( shifni fotot), eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite nga ora 08:00 - 22:00 ne tel: 044 389 309 dhe 045 508 005

Ju lutemi mos dergoni SMS!

SHPALLJET TJERA