TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 12:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1953 herë

Titulli : Range Rover 3.6 dizel v8 automatik xenon lekur 07

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Land Rover Range Rover

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3600

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet vetura Range Rover 3.6 dizel v8 Automatik Tiptronik KlimaTronik 4 zonale Viti i prodhimi 2007 te muait 12 Model Sport Se Navigacjon te madh me tajskrin Karikat Likur Karikat me nxemje Xenon big xenon Drita me robota levize djadhtas majtas Senzor parkimi Para dhe Mbrapa Senzor shiu Senzor te dritave Komanda ne timon Muzik Harmani Kardon Hallogenka Pregji Shiber Xhama me rym para dhe mbrapa Xhamat color mbrapa fabrikisht
TempoMat AirBeg Alofellna 20 coll Pasqyret i palohen Xhamat color te zeza fabrikish mbrapa Xhamat me rym para dhe mbrap Me ni fjal fuuullllllll opsjonnnn

SHPALLJET TJERA