TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 12:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1779 herë

Titulli : OPEL VECTRA 2.2DTI NAVI GPS ELEGANCE RKS 03

Çmimi : 3,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Vetura Opel Vectra C 2.2 DTI Motorr me zinxhir ECO TEC ne xhendje extrem te rregullt posedon Rexhistrim 6muaj RKS vetura esht ELEGANC erujtme si jasht ashtu dhe mbrenda i pa hargjuar.

Vetura iposedon servisimet e kryera xhithmon me rregull ,servisimin e fundit i posa kryer para 2500km ne servisin e opellit Prishtin.

Nuk gjendet ne kurfar pengese ligjore ose hipoteke bankare perkthimi te pronari i ri mrenda dites

EXTRA POSEDON

*Navigacion te madh
*GPS ,ne vetur
*Klimatronik 2 zonale ne funksion
*12 x Arbeg ne komplet veturen
*ABS
*ESP
*EBD
*Mbyllje qendore me modul
*Mbyllje me komand
*Bord dhe info kompjuter
*Tempomat
*Timon Servo multi funksional
*Radio cd
*CD me zhanzher 6 copa
*Interjerin shum te pastert pa duhan
*Filtrues ajri ne vetur
*Komanda te radios ne Timon
*Komanda te bordkompjuterit ne timon
*Gjamat komplet antiflex
*Senzor te shiut
*4x GJAMAT me rrym
*Pasqyret elektronike me terje
*Drita te mjegulles para dhe mrapa
*Viti i prodhimit fundi i vitit 2002,,Modeli 2003.
*Mbeshtetese dores para dhe mbrapa
*Fellne orgjinal te Opelit 16 coll
*Gomat e Dimrit
Ekstra ka Remusin

PRESIM VETEM BLERS SERIOZ NE NR KON 045 440 368

info gjdo dit. 09\00h,,deri,,22,00 KONT NE N 045 440 368

SHPALLJET TJERA