TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 17:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 977 herë

Titulli : Passat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Ne gjendje shum te mire,dvd para dhe mrapa gjithashtu kamer mrapa,fellne 17 coll,folia 50% drita xenon dhe qipin +25(ps) 10 muaj regjistrim,DI-tkuqe.

SHPALLJET TJERA