TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.11.2015, Në orën: 18:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 666 herë

Titulli : shes ford fiesta 1.8dizell 1998

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha :

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 1998

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Shes veturen ne gjendje te shkelqyshum vetura esht tiptop ule antifriz i ka te ndrrum i gaqum per dimer,refjistrim deri me 10-12/2015,sa i perket dukomentave esht ne emer tim personal dhe hipotek so ju mir pres,ne viber 049624954

SHPALLJET TJERA