TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.11.2015, Në orën: 03:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 950 herë

Titulli : VW Golf 6 Trendline DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Golf 6 DSG ,77KW
Motorri : 1.6 Diesel
Model : Trend line
viti:2010
1 vit regjistrim
fellne dhe goma te reja
122000 km
ne gjendje shum te mirë

SHPALLJET TJERA