TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.11.2015, Në orën: 03:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1425 herë

Titulli : Vw golf 5 2.0 tdi -2007

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet golf 5 2.0 tdi i vitit 2007 por esht model i 2008 i sapo ardhur nga zvicera ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur ne vetur ska nevoj per as ni investim esht full full vetura esht PA DOGAN dhe posedon
Klimtronik
Tempomat
Bordkomjuter te madh
Karrikat ilkur dhe me nxemje + rregullohen me rrym
Sensor shiu ne pasqur
Pasquret jasht palohen dhe me drit posht
Ndezje qendrore te dritav
Sensora parkingu
Me pulla ne timon
Centrall
Gjamat ekektrik te katertit
Airbeg
Abs
Esp
Drita te mjegulles
Shanzher me 6CD
Me goma te dimrit en fellne
Vetura me nje fjal esht full ka te gjith servisat e kryer per me shum mund te kontaktoni ne nr e tel. 045-699-279 vv

SHPALLJET TJERA