TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.11.2015, Në orën: 03:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1584 herë

Titulli : VW Passat 2.0 TDI -06

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi


KA REXHISTRIM DERI ME 04.09.2016
KILOMETRAT AKTUALE 200350
SERVISIN E KRYER EDHE PER 6000KM TE SERVIS CUFA
REXHISTRIMI I PARE ME 24.04.2006
KLIME
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL ME KOMANDA NE VOLLAN
KARRIKA GJYSEM LEKURE DHE ME NXEMJE
ABS ESP AIR BAG
NAVIGACION BORD KOMPJUTER
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
RADIO ME QIP
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
GOMAT E REJA TE VERES
NUK OSHT HIPOTEK AS GARANTUES PER KREDI MUND TE PERKTHEHET TE NOTERI MENIHER PER ME SHUM INFO NE TEL DHE NE EMAIL petrit_ilazi@hotmail.com Per me shum info 044273926

SHPALLJET TJERA