TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.11.2015, Në orën: 03:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 893 herë

Titulli : Golf 5 TDI 2007

Çmimi : 8,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet Golf 5 viti i prodhimit 2007 regjistrimi i pare ne rks ,full servis histori , rrypi i motorit i ndrruar me garancion per 3 vite , full ekstra ulese sport, Goma te reja. Ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike.

SHPALLJET TJERA