TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.11.2015, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1942 herë

Titulli : Audi Q7 dhe beje ndrrim me banes

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Q7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Veturen Audi Q7 Sline shum i ruajtur nga ana e jashtme dhe eshte ne gjendje perfekte 3.0 Diesel,me senzora parkingu me kamer, eshte i ardhur nga Zvicra me regjistrim edhe 6 muaj duke perfshir sigurimin full kasko qe e ka te paguar per nje vit..
Ne dokument e ka vulen prej doganes qe ka te drejte te vozitet me xhama te zeza mbrapa..

Aryja e shitjes eshte per shkak te ndrrimit me banes
Pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA