TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.11.2015, Në orën: 03:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1307 herë

Titulli : VW GOLf 4 TDI AUTOMATIC TIPTRONiC -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Vw golf 4 tdi AUTOMATIC TIPTRONiC gjendjen shum te mir si mbrenda dhe jasht fellne te bukura 4 xhamat me rrym tempomat
049707008

SHPALLJET TJERA